Přihlášení   Registrace

Lektoři

Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová DiS

Absolvovala v roce 2010 Vysokou školu finanční a správní, obor management a marketing.

V letech 2000 až 2012 působila ve společnosti Česká spořitelna, a.s. na pozicích trenéra prodejních dovedností, manažerky poboček a lídra skupiny koučů, převážně se zaměřovala na vzdělávání pobočkové sítě a středního managementu.

Od roku 2012 je jednatelkou ve společnosti VDS Consulting s.r.o., která se zaměřuje na osobní rozvoj a vzdělávání v oblasti mezilidské komunikace se specializací na mediační služby, v roce 2014 vykonala zkoušku a je v seznamu zapsaných mediátorů na Ministerstvu Spravedlnosti ČR.

Od roku 2013 se výhradně zaměřuje na vzdělávání a rozvoj makléřů v celé ČR, je ředitelkou Realitní Akademie ČR a předsedkyní dozorčí rady Realitní Komory ČR, zároveň sama vykonává realitní činnost v praxi.

Vendula hovoří anglicky, ve volném čase se věnuje rodině a fotbalu, jako vášnivá fotbalová maminka jednoho ze synů.


Sykorova
Kostanuk

Mgr. Bc. Radim Kostaňuk

Lektor, obchodník, manažer, makléř, spolumajitel a zakladatel úspěšné společnosti Úspěšné reality s.r.o., přezdívaný „Buldozer“.

V minulosti působil v mezinárodní obchodní společnosti na postu personálního ředitele, obdržel ocenění za nový a efektivní výběr obchodníků, absolvoval náročná školení, včetně specializace výcvikových programů pro VIP obchodníky a manažery. Na postu výkonného ředitele se také věnoval aktivně obchodní činnosti a realizoval úspěšné prodeje v mnoha miliónech korun.

Dokázal svojí metodou zefektivnit firemní veletrhy, publikoval v mnoha odborných časopisech.

Je zástupcem Realitní Komory ČR pro Prahu 3.PŘIHLÁSIT

Chci se začít vzdělávat v Realitní Akademii

Kontakty

markerSvornosti 985/8
150 00 Praha 5 - Smíchov
addressinfo@realitniakademie.eu phone+420 774 507 275

Mám zájem

Kontakty
Přihlášení

Najdete nás na

facebook